środa, 23 marca 2016

#28. Kartki wielkanocne / Easter cards handmade

Hej dziewczyny,

Do świąt coraz bliżej. W tym roku udało mi się wziąć udział w kilku zabawach wymiankowych z okazji Wielkanocy. Świetna zabawa, na prawdę polecam, a do tego możliwość poznania twórczości innych blogowiczów.

W większości wymian organizatorki o dołożenie do swoich paczek kartki wielkanocnej. Jako, że ja z wykonywaniem kartek nie mam nic wspólnego postanowiłam kupić gotowe. Ale w między czasie dostałam scrapki od AnGer z bloga biżuteria i rękodzieło za złapanie u niej licznika. Postanowiłam je wykorzystać i powstały dwie kartki. Oto moje wypociny: Jak widać do tworzenia takich prac moje zdolności pozostają na poziomie zerowym. Dlatego już wiem, że najlepiej wychodzi mi podziwianie prac innych. Ale muszę przyznać, że była to dość fajna zabawa i niecodzienne doświadczenie.


7 komentarzy:

 1. Ja też nie mam zielonego pojęcia o robieniu kartek,ale te Twoje mi się podobają:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze trzeba spróbować czegoś nowego , a" Rzymu nie zbudowali od razu " - próbuj dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bez przesady każdy kiedyś zaczynał, ja po czasie wiem, że najlepszy efekt daje warstwowość i przestrzenność tła... jeśli kartka ma być skromna to bym bardziej taki zabieg jest wskazany :) jak mam być szczera to sama bazuje na papierach z bloku technicznego i scrapkach otrzymanych od koleżanek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. przepiękne, takie radosne i optymistyczne

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj tam, oj tam! Właśnie że bardzo piękne kartki zrobiłaś Kochana! I mam nadzieję, że nie ostatnie :*

  OdpowiedzUsuń
 6. fajnie kolorowo, dawaj dalej, spodoba ci się :-)

  OdpowiedzUsuń