poniedziałek, 16 stycznia 2017

#67. Zakupy na Aliexpress / Aliexpress haul

Hej,

Dziś będzie dość nietypowo. Chciałam wam pokazać przedmioty do rękodzieła jakie udało mi się zakupić na chińskim allegro.

Chyba większość zna, a jeśli nie, to przynajmniej słyszało o Aliexpress. Jest to strona, na której znajdziemy chyba wszystko. Zaletą są niskie ceny, jednak wadą długi okres oczekiwania na otrzymanie zamówienia.

Ja jednak często korzystam z tej strony, by zakupić różne drobne rzeczy do mojego rękodzieła. W Polsce też są one oczywiście dostępne, ale w przeliczeniu, nie opłaca się ich kupować. Wychodzi zbyt drogo. Dlatego decyduję się na chińską stronę. 

Zazwyczaj wybieram przedmioty o małych gabarytach, typu koraliki, perełki czy oczka. Oto ostatnie przedmioty jakie otrzymałam z Aliexpress. Zamówienie złożone na początku grudnia, a otrzymane początkiem stycznia. Paczka szła prawie miesiąc, ale to też na pewno ze względu na okres świąteczny. Zazwyczaj towar dochodzi do klienta po ok 3 tygodniach.

Ja zamówiłam kolorowe pomponiki. Kosztowały mnie coś ok 3 zł z darmową przesyłką za 150 sztuk. Sami możecie przyznać, że to bardzo tanio. Kuleczki już wykorzystałam w pracach z origami modułowego. Zobaczycie je niebawem :D 
Otrzymałam również paski do wykonania Lucky Stars. Nie wiem czy słyszeliście o tych słodkich gwiazdkach, ale ja już dłuższy czas temu chorowałam na to by sobie takie zrobić. Oczywiście nie musiałam zamawiać pasków z Chin w tym celu, przecież samemu można byłoby sobie takie wyciąć. Ale ja poszłam w tym przypadku na łatwiznę. Kosztowała mnie ona też ok 3 zł za komplet pasków i do tego z różnymi wzorkami.
Po otwarciu przesyłki w kilka chwil powstały urocze gwiazdeczki, które posłużą mi jako dekoracja do zdjęć. Odsyłam was TUTAJ, jeśli ktoś chciałby sobie samemu wykonać taką gwiazdkę :)


7 komentarzy:

 1. Lubię robić tam zakupki, tylko są czasochłonne :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę się trzeba naszukać, żeby znaleźć atrakcyjne rzeczy :)

   Usuń
 2. Nigdy nie robiłam zakupów na Aliexpress ale przedmioty do rękodzieła to chyba warto tam kupić .

  OdpowiedzUsuń
 3. Kupiłam kilka stempli, gdyby miało się nieograniczony budżet to by się dużo działo;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pretty projects and great idea,Thank you for the tutorial and for sharing !

  หนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń